درباره ما
درباره ما

ما که هستیم

گروه نرم افزار سپهرآراد مبین (سهامی خاص) به شماره ثبت ۷۵۷۵ به شناسه ملی ۱۴۰۰۷۵۵۵۳۸۹ در زمینه طراحی و تولید و پشتیبانی و ارائه خدمات در عرصه انفورماتیک مشغول فعالیت می باشد. مدیران شرکت سپهرآراد موفقیت خود را در گرو ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان، کارکنان، همکاران صنفی و جامعه دانسته و براین باورند که با ارائه خدمات شایسته به مشتریان در جهت بهره‌برداری مفید و موثر از فن‌آوری اطلاعات، برای شرکت خود ارزش افزوده‌ای درخور، فراهم خواهند کرد

برنامه‌های استراتژیک

 

 

مشتری‌مداری و رضایت مشتری:

سپهرآراد توجه ویژه‌ای به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

هیچ چیز بیشتر از دیدن موفقیت مشتریان، ما را خوشحال نخواهد کرد. وقتی نرم‌افزار های تولید شده توسط شرکت سپهرآراد ، در قلب یک سازمان شروع به تپیدن می‌کند و پیشرفت روز افزون را نصیب مشتریان ما می‌نماید، قدرت ما برای کار کردن چندین برابر می‌شود.

 

نوآوری:

تکنولوژی هیچگاه متوقف نمی‌شود، ما نیز متوقف نمی‌شویم. از ابتدای شروع کارمان تاکنون هدف ما نوآور بودن درهر یک از حرکت‌هایمان بوده است.

 

 

اعضای شرکت

مشتریان ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape